Aktuális állásajánlataink

Jelenleg a következő pozíciókra keresünk kollégákat:

Kereskedő munkatárs

  • -  beérkező rendelések feldolgozása
  • -  kapcsolattartás viszonteladókkal, végfelhasználókkal
  • -  kapcsolattartás beszállítóinkkal
  • -  árajánlatok készítése
  • -  technikai segítségnyújtás írásban és szóban egyaránt
  • -  új termékek piaci bevezetése
  • -  értékesítést ösztönző akciók bevezetése

Raktáros, árucsomagoló

  • -  beérkező rendelések feldolgozása
  • -  kapcsolattartás a futárszolgálattal
  • -  futárral rendelt áru összeállítása, csomagok készítése
  • -  számlázás
  • -  logisztikai folyamatok nyomon követése

Áruszállító munkatárs

  • -  áruszállítói gyakorlat, tapasztalat (legalább egy éves)
  • -  "B" kategóriás jogosítvány, Budapest kellő ismerete

Bolti eladó

  • -  viszonteladók illetve végfelhasználók teljes körű kiszolgálása
  • -  eladás, pénztárkezelés, napi szintű elszámolás

Minden munkakörnél elvárás

  • -  minimum középfokú végzettség
  • -  középfokú angol nyelvtudás
  • -  naprakész hardver-illetve szoftver ismeret
  • -  jó kommunikációs készség
  • -  rugalmasság, csapatmunkára való hajlam
  • -  jó teherbíró képesség, terhelhetőség