11.23 Péntek BLACK FRIDAY akciós ajánlatok
akár 10/20/30/40% kedvezménnyel!

Már csak 1 nap, 03:10:35

Aktuális állásajánlataink

Jelenleg a következő pozíciókra keresünk kollégákat:

Raktáros, árucsomagoló

Feladatok:
- beérkező rendelések feldolgozása
- kapcsolattartás viszonteladókkal, végfelhasználókkal
- kapcsolattartás a futárszolgálattal
- technikai segítségnyújtás írásban és szóban egyaránt
- futárral rendelt áru összeállítása, csomagok készítése
- számlázás
- logisztikai folyamatok nyomon követése

Elvárások:
- minimum középfokú végzettség
- naprakész hardver- illetve szoftver ismeret
- jó kommunikációs készség
- rugalmasság, csapatmunkára való hajlam
- jó teherbíró képesség, terhelhetőség

Bolti eladó

Feladatok:
- viszonteladók illetve végfelhasználók teljes körű kiszolgálása
- eladás, pénztárkezelés, napi szintű elszámolás
- webes fórum kezelése
- adott esetben árajánlatok készítése

Elvárások:
- számítástechnika kereskedelem: minimum 2-3 éves tapasztalat
- középfokú angol nyelvismeret

Számítástechnika - szervizes munkatárs

Feladatok:
- hibás termékek átvétele, adminisztráció
- vásárlói elállások kezelése
- termékek tesztelése
- ügyfelekkel és beszállítókkal való kapcsolattartás

Elvárások:
- gyakorlati szakmai tudás (naprakész hardver- illetve szoftver ismeret)
- 2-3 év számítástechnikai szervizben eltöltött munkaidő

Raktáros, áruszállító

Cégünk S.O.S. munkatársat keres az alábbi feltételekkel:
✓ Számítógépes ismeretek (szoftver, hardver) - Informatikai végzettség előny, de nem feltétel
✓ Gyakorlat, tapasztalat (legalább egy éves) ebben a munkakörben
✓ "B" kategóriás jogosítvány, Budapest kellő ismerete
✓ Megbízhatóság, rugalmasság, pontosság

Jelentkezz, ha egy dinamikus, jól működő, fiatalos csapat tagja szeretnél lenni! A fényképes önéletrajzokat, fizetési igény megjelöléssel várjuk!

Amit ajánlunk:
  • - versenyképes fizetés
  • - fiatalos, baráti légkörű csapat
  • - rendszeres csapatépítők (gokart, lézerharc, Balatoni hétvége...)
  • - termékeinkre dolgozói kedvezmény
  • - rugalmasság
  • - hosszú távú, biztos munka

Sorry, your browser doesn't support canvas. Please try another.

BestMarkt

Pörgesd meg a kereket és nyerj!

Add meg az email címedet és teszteld a szerencsédet!